sadarbības partneri

SIA VIRĀŽAS

SIA VIRĀŽAS izveidota 2008. gadā. Nodarbojas ar automašīnu apkalpošanu un remontu. Kopš 2020. gada SIA VIRĀŽAS strauji attīstās, paplašinot savu piedāvājumu klāstu, ietverot jaunu un lietotu automašīnu tirdzniecību, tostarp kemperu, autobusu, kravas furgonu, komerctransportu tirdzniecību, kā arī nomu.

VOOL

VOOL uzlādē Hansabuss elektroparku Latvijā

Esam lepni sadarboties ar Hansabuss, vienu no lielākajiem autobusu operatoriem Baltijā. Hansabuss grupas Latvijas uzņēmumi kalpos par izmēģinājumu poligonu pārejai uz elektrisko autobusu parku. Uzņēmums apkalpo Skandināviju un Baltiju, un tam ir ambīcijas kļūt par vadošo elektroparku operatoru reģionā.

Pakalpojumu un uzticamības reputācijas saglabāšana ir ļoti svarīga jebkuram pakalpojumu sniedzējam, bet jo īpaši tādam, kas paļaujas uz ceļotāju drošību, savlaicīgumu un komfortu. Lai uzņēmums varētu koncentrēties uz šiem aspektiem, viņi izmanto VOOL lādētājus kā komponentu, kas nodrošina, ka viņu elektrisko autobusu parks var uzlādēt to noteiktajās vietās visā Latvijā.

VOOL lādētāji spēj pilnībā pieslēgties trīsfāzu elektriskajām sistēmām un ir gatavi lietošanai autobusu parkos. Tajā pašā laikā, pārejot uz elektriskajiem autobusiem, autobusu parkiem nav jāmodernizē esošie tīkla savienojumi vai jāapdraud citu elektrisko funkciju uzticamība.

“Mūsu sadarbība ar VOOL ļauj mums pārbaudīt ilgtspējīgākas transporta iespējas, vienlaikus saglabājot pašreizējo centru bez būtiskām izmaiņām infrastruktūrā. Mēs esam priecīgi redzēt, kā mēs varam apkalpot savus klientus nākotnē, izmantojot mūsdienīgus risinājumus. Faktiski VOOL lādētājus esam uzstādījuši arī šoferu mājās, lai autobusus varētu pilnībā uzlādēt pie mājām un nerastos papildu apgrūtinājumi šoferiem – rēķinu izrakstīšana notiek automātiski, līdz ar to uzņēmums maksā par izlietoto elektrību.” — Sergei Vahņitski, Hansabuss valdes loceklis

Mūsu partnerība ar Hansabuss palīdz mums pārbaudīt mūsu VOOL lādētāju un programmatūras jaunumus to atrašanās vietās. Tikmēr mūsu partneris bauda vienmērīgu pāreju uz jaunu, videi draudzīgāku transportu – uz elektriskajiem autobusiem. Mēs ceram iegūt vairāk zināšanas un pieredzi, izmantojot šo sadarbību.

Par mums

Mēs esam VOOL, Igaunijas jaunuzņēmums, kas nodrošina maksimālu tīkla jaudu ikvienam. Mēs esam inženieru, dizaineru un jaudas entuziastu grupa (elektrības, nevis pasaules pārņemšanas veida), kas nodrošina ilgtspējīgu un vienlīdzīgu piekļuvi elektrībai — sākot ar elektrisko transportlīdzekļu lādētājiem.